Navštivte nás na veletrhu Gaudeamus v Brně

Publikováno: 23. 10. 2017

Veletrh vzdělání Gaudeamus 31. 10. – 3. 11. 2017

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus® je v České republice tradiční akcí s dlouhou historií, prezentující komplexní nabídku pomaturitního studia a celoživotního vzdělávání.

Hned první den veletrhu, 31. října 2017 od 10.00 hodin, bude prezentovat Fakultu strojní ČVUT v Praze její děkan, prof. Michael Valášek. Prezentaci můžete navštívit v přednáškovém sále B, pavilonu G2. Po prezentaci si s panem děkanem Valáškem můžete promluvit o studiu na Fakultě strojní přímo na stánku ČVUT v Praze, u pultu Fakulty strojní.

Již nyní si můžete vybírat Čím chcete být. Na veletrhu se nás tak můžete ptát na vše, co vás o studiu na Fakultě strojní ČVUT v Praze bude zajímat.

Vyberte si tu nejlepší školu jednoduše, rychle a bez stresu. Na veletrhu Gaudeamus vám na to stačí jediný den! Přijďte za námi 31. 10. – 3. 11. 2017 na Výstaviště Brno, pavilon G1.

Těšíme se na vás! Vaši strojaři!