Laserový den pro vysokoškoláky v ELI Beamlines

Publikováno: 06. 05. 2024

Studujete aktuálně vysokou školu, zejména přírodovědného nebo technického zaměření? Hledáte letní stáž nebo téma pro svoji závěrečnou práci? Poohlížíte se po možnostech uplatnění při vašem studiu nebo po jeho ukončení? A chcete se podílet na výzkumu na špičkových zařízeních?

Pak rozhodně navštivte Laserový den pro vysokoškoláky v laserovém centru ELI Beamlines! Letos se Laserový den pro vysokoškoláky v ELI Beamlines uskuteční již 14. 5. 2024 od 10 do 14 hodin.

Návštěvníci se v rámci programu:

• dozví, jakými technologiemi ELI disponuje, na jaké oblasti výzkumu se zaměřuje;
  • seznámí s významnou rolí inženýrských týmů (řídící systémy, konstrukční a technická podpora);
  • zjistí možnosti spolupráce už během studií nebo krátce po jejich ukončení (aktuálně je spuštěn program letních stáží pro rok 2024 ).

Akce zároveň poskytne mimořádnou příležitost navštívit běžně nedostupné prostory (nejen) laserových a experimentálních hal, kde se nacházejí naše klíčová výzkumná zařízení.

Součástí bude i networking a otevřené diskuze s našimi vědci a inženýry.

Na akci je nutné si předem rezervovat místo prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který najdete TADY.

Aktuality/05_2024/Laserovy_den_pro_vysokoskolaky_A3_final.jpg