Firma Wemac nabízí stáž pro studenty

Publikováno: 04. 02. 2019

Firma WEMAC nabízí pro studenty posledních ročníků Fakulty strojní ČVUT v Praze – STÁŽ – ZPRACOVÁNÍ ZÁVĚREČNÉ PRÁCE.

WEMAC je prodejní firma se sídlem v Praze a působí v oblasti odsávání a filtrace v kovoprůmyslu. Součástí práce je návštěva výrobních hal, zaměřování obráběcích strojů, tvorba technických výkresů, návrhy potrubí a výběr správné filtrační technologie.

Firma dodává filtrační jednotky do firem jako VALEO, ASSA ABLOY, JOHN CRANE SIGMA nebo ŠKODA a úzce spolupracuje s výrobci strojů jako jsou KOVOSVIT, TAJMAC, DMG či MAZAK. Dvě jednotky FILTERMIST dodala firma WEMAC v roce 2016 i na Fakultu strojní ČVUT v Praze.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem:
WEMAC s.r.o.
Bezinková 174/8 • Praha 8 • 18200