Stipendia Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře

Publikováno: 06. 02. 2020

Přinášíme informace o možnosti získání stipendia na Tchaj-wanu. Taipei Economic and Cultural Office informuje o dvou typů stipendií:
  1. Taiwan Scholarship Program. Tento program Program je určen pro studenty BSP, MSP a DSP. Stipendia jsou víceletá, tj. čtyřletá ke studiu v BSP, dvouletá ke studiu v MSP a čtyřletá ke studiu v DSP
  2. Huayu (Mandarin) Enrichment Scholarship Program (jazykové kurzy), který nabízí stipendia na jednoroční, případně devítiměsíční, šestiměsíční nebo tříměsíční jazykový kurs (mandarinské) čínštiny. Podmínka je středoškolské vzdělání a výborné studijní výsledky, dolní věková hranice je 18 let.

Ucházet se mohou občané České republiky.
Žádosti se podávají na Tchajpejskou hospodářskou a kulturní kancelář v Praze, a to do 31. března 2020.
Bližší informace jsou zveřejněné na webových stránkách Akademické informační agentury zde.