Přivítali jsme zájemce o studium na naší fakultě

Publikováno: 05. 11. 2023

V sobotu 4. 11. 2023 navštívilo naší fakultu 200 zájemců o studium strojního inženýrství, z celé České republiky. Mnozí přišli i se svými rodiči, kteří chtěli také vidět, jaké možnosti a podmínky studia nabízíme.

Od 10.00 hodin se zájemci mohli seznámit se všemi 15 profily bakalářského studijního programu Strojní inženýrství a mohli si promluvit přímo s pedagogy, kteří tyto profily vyučují. Po přednášce o studiu, která probíhala od 11.00 hodin, mohli zájemci navštívit vybrané laboratoře fakulty, kde viděli nejen vybavení, ale také některé zajímavé experimenty.

Tato příležitost pro návštěvu Fakulty strojní ČVUT v Praze však rozhodně nebyla poslední. Další Den otevřených dveří pořádáme hned 30. listopadu 2023 od 9.00 hodin a další akce, na kterých se zájemci o studium mohou s naší fakultou seznámit, najdete na stránce: https://fs.cvut.cz/dod

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další setkání!