Přednáška Engineering Student Club

Publikováno: 01. 03. 2024

Zveme Vás na další přednášku Engineering Student Club v tomto semestru – Technologická inkubace

Aneb jak si založit start-up či vlastní firmu a získat podporu, nejen finanční!

Přijď si poslechnout speciální přednášku s diskuzí poprvé zaměřenou na business! Zjistíš, jak můžeš zúročit svůj potenciál, získat komplexní podporu a hlavně finance pro svojí firmu.

Akce je pořádaná ve spolupráci s investiční agenturou CzechInvest a úspěšnými absolventy ČVUT.

A co to je CzechInvest? Jejich cílem je podpořit malé a střední podnikatele hlavně z průmyslu a posílit tak konkurenceschopnost naší české ekonomiky.

Dalšími speciálními hosty jsou absolventi Fakulty strojní ČVUT v Praze, kteří po studiu rozjeli svůj start up a získávají úspěchy napříč celou Evropou!

Přednáška se bude konat v úterý 5. 3. 2024 od 17:45 v posluchárně T4: D1-366 na Fakultě strojní ČVUT v Praze

Více informací najdete ve facebookové události.