Přípravný kurz z matematiky pro přijímací zkoušky

Publikováno: 04. 01. 2024

Pro všechny studenty středních škol a gymnázií pořádáme přípravný KURZ Z MATEMATIKY 2024 pro maturitu, přijímací zkoušky na technické VŠ a dobrý start v matematice v 1. ročníku technických VŠ!

Kurz se bude konat každou středu od 14. února 2024 do 17. dubna 2024, v posluchárně D1-266, pokaždé od 17:00 hodin na Fakultě strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6.

Kurz je pro studenty středních škol a gymnázií ZDARMA!
Registraci nepožadujeme – prostě přijdete a my vám pomůžeme s matematikou :)

Každá hodina se bude věnovat konkrétnímu tématu, které bude vysvětleno na příkladech, bude společně procvičováno a bude i čas na vaše dotazy.

Jak je to s přijímacími zkouškami na Fakultu strojní ČVUT v Praze?

Pokud jste neabsolvoval/a žádnou maturitu z matematiky nebo z fyziky v ČR v letech 2022 až 2024 na škole akreditované v ČR, musíte konat přijímací zkoušku z matematiky. Tato zkouška se bude konat na Fakultě strojní ČVUT v Praze (Technická 4, Praha 6) 6. června 2024. Obsah přijímací zkoušky odpovídá středoškolské matematice na úrovni státní maturitní zkoušky v ČR.

Připravit se můžete následovně:

1. Podívejte se na Katalog požadavků státní maturity zveřejněné na stránkách CERMAT.
  2. Podívejte se na  Požadavky k přijímací zkoušce zveřejněné na stránkách Fakulty strojní ČVUT v Praze.
  3. Navštěvujte   Přípravný kurz matematiky.
  4. Vyzkoušejte si spočítat Vzorové testy na stránkách Fakulty strojní ČVUT v Praze.