Automatizační středy – přednáška

Publikováno: 08. 12. 2022

Ústav přístrojové a řídicí techniky Fakulty strojní ČVUT v Praze  vás zve na další přednášku ze série přednášek o automatizaci, aplikacích a nasazení v průmyslu – Automatizační středy.

Přednáška s názvem „Automatizování těžkého průmyslu mikropodnikem absolventů ČVUT“ proběhne ve středu 14. 12. 2022, od 16.00 do 17.00 hod. v posluchárně D1-366 na Fakultě strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6.

Přednášející: Pavel Švarc - AIRS s.r.o.

Z posluchárny ČVUT k zajímavým a komplexním automatizačním projektům v těžkém průmyslu. Příklad cesty několika spolužáků z kruhu na FELu k automatizaci v Unipetrolu, Třineckých Železárnách či Mondi. Nekorporátní přístup nám umožňuje realizovat akce, které velké firmy z různých důvodů dělat nechtějí. Můžete se těšit na představení několika projektů z rozličných průmyslových odvětví.