Část daru Thomase Morela míří k týmu CTU CarTech

Publikováno: 02. 10. 2019

2. října 2019 proběhl v dejvickém kampusu Den s formulemi ČVUT v Praze, při kterém se představily oba týmy Formula student z ČVUT v Praze – CTU CarTech, monopost se spalovacím motorem a eForce Prague Formula, monopost s elektrickým pohonem.

Na začátku Dne s formulemi, proběhla tisková konference, během níž představili studenti z jednotlivých týmů  prezentace jednotlivých monopostů, jejich inovace a plánovaná vylepšení. Součástí tiskové konference bylo také předání finanční podpory oběma týmům, jak z rukou rektora ČVUT v Praze Vojtěcha Petráčka, tak z rukou děkana Fakulty strojní Michaela Valáška a děkana Fakulty elektrotechnické Petra Páty. Tým Fakulty strojní získal navíc finanční podporu z daru Thomas Morela, prezidenta Gamma Technologies, který věnoval před dvěma lety Fakultě strojní 1 milion dolarů.

Den s formulemi 2019