ČVUT v Praze, FS přijme zaměstnance na pozici Ředitel testování leteckých motorů

Publikováno: 04. 07. 2024

Nabízíme možnost podílet se na realizaci ambiciózních, unikátních mezinárodních projektů výzkumné spolupráce mezi univerzitou a průmyslem. Do Centra pro letecký a kosmický výzkum (CLKV) hledáme nového kolegu/kolegyni.

Popis práce:

• Vede a koordinuje budoucí dlouhodobou spolupráci mezi CLKV a partnery, řeší poptávky po testování ze strany interních a externích zainteresovaných stran.
  • Identifikuje a sděluje požadavky na technologie, infrastrukturu a dovednosti, koordinuje vývoj testovacích schopností, potřeb, provozních standardů, udržitelnosti a identifikuje příležitosti budoucího růstu.
  • Spolupracuje na rozvoji výzkumu a vývoje včetně vyhledávání příležitostí externího financování.
  • Zajišťuje soulad s právními požadavky relevantními pro veřejné instituce.
  • Podporuje zapojení mezi ČVUT, interními zainteresovanými stranami (výzkum a vzdělávání) a externími partnery, včetně predikce poptávky testování a mapování mezer ve schopnostech.
  • Připravuje reporty a komunikaci týkající se testování leteckých motorů v rámci ČVUT.
  • Působí jako kontakt pro externí průmyslové a R&D partnery pro spolupráci na současných a budoucích projektech zahrnujících testovací infrastrukturu ČVUT.
  • Analyzuje interní a externí obchodní příležitosti a výzvy a doporučuje osvědčené postupy ke zlepšení procesů nebo služeb.
  • Přebírá odpovědnost za infrastrukturu a připravenost personálu na nadcházející testy motorů.
  • Koordinuje veškerou infrastrukturu a personální zdroje CLKV před a během provádění testu motoru, aby bylo zajištěno dosažení přesných výsledků testů a jejich doručení zákazníkovi účinným, bezpečným a včasným způsobem.
  • Přebírá odpovědnost za adekvátní zavedení a údržbu systému managementu kvality (QMS).
  • Přebírá odpovědnost za zajištění vhodného a nezbytného rozvoje personálu, kvalifikace a školení v souladu s právními požadavky (např. Úřad pro civilní letectví).

Kvalifikace a zkušenosti:

• Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe alespoň 5 let na podobné pozici a oboru
  • Výborné komunikační, organizační a mezilidské schopnosti, schopnost vést tým
  • Jazykové znalosti - čeština – výborně/rodilý mluvčí, angličtina – výborně

Nabízíme:

• Práci na špičkovém výzkumném pracovišti s dlouhodobou perspektivou
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení, možnost růstu dle zkušeností
  • Zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání)

Místo výkonu práce: Praha
Nástup: ihned
Uzávěrka přihlášek: 2. srpna 2024

Požadované dokumenty: Životopis, motivační dopis (max. 1 A4).

Kvalifikaci a doklad o trestní bezúhonnosti uchazeče lze doložit před podpisem pracovní smlouvy
na adrese: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, zaměstnanecké oddělení, Technická 4, 166 07 Praha 6
na e-mail: vladimir.hittman@fs.cvut.cz.
Na obálku, popř. v předmětu emailu uveďte: „Ředitel testování leteckých motorů“
Těšíme se na spolupráci s Vámi!