Strojaři budou opět na festivalu VědaFest 2024

Publikováno: 24. 05. 2024

Dvanáctý ročník VědaFestu na téma „Věda vzdělává“ se uskuteční 19. června 2024 v Dejvicích na Vítězném náměstí. Spojí se zde nejen vědecké instituce napříč republikou a stejně jako v předešlých ročnících ukážou, že různé způsoby představení vědy mají svůj nezastupitelný význam.

Přijďte se podívat na plně autonomní vesmírný rover studentského týmu CTU Robotics, který bude jednou jezdit po simulovaném povrchu Marsu. Jestli se radši proháníte v závodním autě, můžete se těšit na jízdu v simulátoru formule našeho studentského týmu eForce Prague Formula. Naše strojařské slečny vám ukáží kloubní náhrady, které pomáhají v lékařství. A studenti z týmu CTU Space Research ukáží, jaké staví rakety, které létají k nebi a ještě výš.

Přijďte za námi 19. června 2024 na dejvický „Kulaťák“ – těšíme se na vás!