Konference Studentská tvůrčí činnost STČ 2024

Publikováno: 11. 03. 2024

Ukažte svůj vynikající výsledek a vyzkoušejte si prezentaci před publikem. Přihlaste se a pojďte prezentovat svojí závěrečnou práci na konferenci: Studentská tvůrčí činnost 2024 !

Konference, kterou pořádá Fakulta strojní ČVUT v Praze, umožní studentům seznámit se s výsledky svých kolegů a získat zpětnou vazbu ke své práci. Studenti také získávají přehled, do jakých projektů se mohou zapojit. Novinkou letošního ročníku je Video sekce, kde nemusí osobně studenti své práce prezentovat, ale stačí, když vytvoří video o svém projektu, které následně bude hodnotit příslušná komise.

Další výhodou účasti na konferenci STČ je možnost získat finanční ohodnocení: 1. místo 5000 Kč, 2. místo 2000 Kč, 3. místo 1000 Kč, a to v každé kategorii.

Navíc všichni prezentující získají 2 kredity a zápočet z předmětu „2113020 Prezentační dovednosti “.

Přihlaste se se svým projektem nebo jen přijďte a podpořte své kolegy 25. dubna 2024 v posluchárnách Fakulty strojní ČVUT v Praze.

Konference je pro všechny studenty Fakulty strojní ČVUT v Praze!

Přihlášku najdete tady: https://stc.fs.cvut.cz/

Registrace je otevřená do 22. března 2024!
Konference se koná 25. dubna 2024 na Fakultě strojní ČVUT v Praze.