Kariérní dny Fakulty strojní a Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze se blíží

Publikováno: 09. 02. 2024

Studenti ČVUT v Praze budou mít opět po roce jedinečnou možnost, setkat se se svým budoucím zaměstnavatelem přímo v kampusu ČVUT v pražských Dejvicích. Kariérní dny se budou letos konat v úterý a ve středu 9. a 10. dubna 2024 od 9.00 do 16.00 hodin, v prostorách Fakulty strojní ČVUT a Fakulty elektrotechnické ČVUT, na adrese: Technická 4 a Technická 2, Praha 6 – Dejvice.

Už nyní se můžete podívat na skoro stovku firem, které Kariérní dny navštíví a umožní studentům přímý kontakt. Na této stránce najdete katalog firem, které se akce budou účastnit a budou prezentovat nejen pracovní pozice, ale také nechají studenty nahlédnout pod pokličku firmy. Velká část firem přiveze i zajímavé exponáty, z nichž mnohé budou vystaveny na prostranství před vchody obou fakult.

9. a 10. duben 2024 může být důležitým dnem pro vaší kariéru, a určitě si ho nezapomeňte uložit do svého osobního kalendáře!