Možnosti studia na Von Karman Institute for Fluid Dynamics

Publikováno: 23. 01. 2024

Von Karman Institute for Fluid Dynamics (VKI) otevírá pro naše studenty možnosti zapojit se do svých akademických programů a přispět tak k vědeckému pokroku své vlasti v nejrůznějších oborech. Tyto oblasti zahrnují zejména letectví, hypersoniku, aeroakustiku, turbosoustrojí, dekarbonizaci, průmyslové a chemické procesy, environmentální a fluidní inženýrství a strojové učení.

VKI srdečně zve studenty k účasti na nadcházejícím online informačním setkání, které je naplánováno na 13. února 2024 od 13.00 hodin středoevropského času v Bruselu.

Během tohoto online setkání studentům VKI poskytne informace o 9měsíčním magisterském programu Research Master in Fluid Dynamics (úroveň Master,-after-Master), 2-6měsíčním programu Short Training Programme a také o různých možnostech doktorského a postdoktorského studia. Účastníci budou mít cennou příležitost vyslechnout si přímo studenty VKI, kteří se podělí o své obohacující zkušenosti.

Chcete-li se tohoto informačního setkání zúčastnit, registrujte se na adrese https://events.vki.ac.be/.

Podrobnosti týkající se přístupu na zasedání budou sděleny po registraci.

Studenti České republiky jsou osvobozeni od školného!