Fakulta strojní ČVUT v Praze přijme zaměstnance na pozici: Zkušební technik laboratoří (Test Cell Engineer)

Publikováno: 15. 01. 2024

Nabízíme možnost podílet se na realizaci výzkumně vývojových projektů Centra vozidel udržitelné mobility Fakulty strojní ČVUT v Praze. Pro Centrum vozidel udržitelné mobility hledáme novou kolegyni/kolegu.

Náplň práce:

• Příprava a prováděných experimentálních vývojových činností (emisní laboratoř s válcovou brzdou, motorové zkušebny – spalovací motor, elektromotor, laboratoře pro zkoušky převodových ústrojí)
  • Práce s programy pro řízení zkušebního stanoviště a sběr dat – (AVL PUMA, Indicom, INCA, Labview a další) – zkušenosti vítány, ale nejsou podmínkou
  • Vyhodnocení experimentálního průzkumu, spoluúčast na tvorbě technických zpráv – interpretace výsledků
  • Přímá komunikace s vedoucím zkušebny  - aktivity, údržba, řešení závad apod.
  • Součinnost u kalibrací a servisu vybavení zkušeben
  • Po zapracování možnost „samostatné inženýrské“ práce na konkrétním úkolu

Požadujeme:
  • Vysokoškolské (alespoň bakalářské) vzdělání technického směru
  • Manuální zručnost
  • Preciznost, spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ

Výhodou:
  • Zkušenost s prováděním experimentů
  • Zájem o dění v automobilovém průmyslu
  • Zájem o studium v doktorském programu
Nabízíme: