Přednáška Engineering Student Club

Publikováno: 27. 03. 2023

Zveme Vás na přednášku Engineering Student Club – Škoda a.s. - v podání odborníka Martina Hrdličky

Přijďte si poslechnout další odbornou přednášku, ve spolupráci s Ing. Martinem Hrdličkou, Ph.D., MBA., který od roku 1996 působí jako vedoucí vývoje v různých oblastech ve společnosti ŠKODA AUTO a.s., dále pracoval ve vývoji firem Mercedes Benz AG a VW AG v Německu, a aktuálně je šéf vývoje podvozků a agregátů ve ŠKODA AUTO a.s.

Ing. Martin Hrdlička je syn a vnuk pánů Petra a Karla Hrdličkových a pokračuje tak ve stopách svých rodinných předchůdců a jedněch z největších odborníků na automobilovou techniku v ČR. Ing. Hrdlička má obrovský přehled, na svém kontě má již pět patentů a během celého roku se angažuje v mnoha pestrých diskuzích.

Kdy a kde: 4. 4. 2023 od 17:45 v učebně T4: D1-266 v Dejvicích.

Více informací najdete ve facebookové události.