Kariérní dny 2023 – snadnější výběr pracovní kariéry

Publikováno: 17. 03. 2023

Mnoho firem intenzivně hledá šikovné absolventy technických oborů. Na letošních Kariérních dnech obsadí zástupci osmdesátky firem ve dnech 28. a 29. března 2023 prostory Fakulty strojní a elektrotechnické.

Na programu budou prezentace firem, přednášky a skupinové i individuální diskuze. Zástupci firem budou studentům k dispozici od 8.00 do 16.00 hodin, po oba dva dny, na chodbách u poslucháren obou fakult.

• na Fakultě strojní budou firmy zaměřené spíše na absolventy strojírenských oborů,

• na Fakultě elektrotechnické budou firmy zaměřené spíše na absolventy elektrotechnických oborů,

• přesto využijte možnost prohlédnout si katalog firem už nyní, abyste si vybrali návštěvu u firmy, která vás primárně zajímá.

Co zajímavého uvidíte:

• Allegro MicroSystems Europe Ltd. přiveze demo zařízení pro vzdálené snímání proudu přes bluetooth.

• BTL Medical Technologies s.r.o. předvede produkty z oblasti kardiologie, fyzioterapie, estetiky.

• CETIN a.s. bude předvádět svařování optických vláken.

• CISCO SYSTEMS s.r.o. ukáže provádění multimodálních detekcí počítačových útoků.

• ERA a.s. přiveze miniaturu vojenského systému VER-NG.

• Endress+Hauser Czech s.r.o. předvede radarový snímač vzdálenosti.

• FERMAT Machine Tool, s.r.o. přiveze model universální hrotové brusky.

• LINET spol. s.r.o. ukáže prémiové lůžko MULTICARE X.

• O-I Czech Republic, a.s. předvede, jak dnes vypadá sklářská forma.

• První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s. přiveze heliové expanzní turbíny.

• Sécheron Hasler CZ, spol. s.r.o. ukáže černou skříňku pro kolejová vozidla a řídící panely, Corrail.

• Schaeffler Production CZ s.r.o. představí termoregulační modul do spalovacího motoru.

• Stellar Exploration EU s.r.o. představí kosmický hardware a energetický modul pro využití v kosmických technologiích.

• ŠKODA AUTO a.s. podrobně ukáže bateriové moduly a elektroniku automobilu.

• Thermo Fisher Scientific Brno představí automatizovaný stolek skenovacího elektronového mikroskopu.

• Doosan Bobcat EMEA s.r.o. bude před vstupem do fakulty předvádět práci s nakladačem a bagrem.

• Valeo přiveze superautobus, ve kterém bude před budovou prezentovat zařízení pro autonomní řízení a asistenční systémy automobilů…

• …a mnoho dalších zajímvých exponátů a zařízení.