Mentoring ČVUT 2023

Publikováno: 01. 03. 2023

Startuje další ročník programu Mentoring, který studentům pomůže s kariérním růstem.

Mentoring nabízí studentům unikátní příležitost nahlédnout do reálného prostředí českých i mezinárodních firem. Během spolupráce student navštěvuje svého mentora ve firmě, provází ho při každodenní práci a aktivně se zapojuje do reálných projektů.

Od 1. 3. 2023 do 31. 3. 2023 se můžete přihlašovat do dalšího ročníku programu Mentoring ČVUT. Ze seznamu mentorů, uvedených na tomto webu si vyberte jednoho, jehož zkušenosti jsou pro Vás nejvíce zajímavé. Mentor nemusí být nutně z oboru, který aktuálně studujete, ale může Vás zaujmout cokoliv dalšího z jeho profesního života. V případě dotazů pište na aneta.strnadova@cvut.cz.

Více o programu, mentorech a přihlašování najdete zde