Fakulta strojní ČVUT v Praze hledá TECHNIKA ZKUŠEBEN LETECKÝCH MOTORŮ

Publikováno: 16. 01. 2023

ČVUT v Praze, FS přijme zaměstnance na pozici: TECHNIK ZKUŠEBEN pro zkušebny leteckých motorů (Hradec Králové)

Náplň práce:

• Aktivní účast při přípravě, realizaci a vyhodnocování vývojových zkoušek letecké techniky, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů, dle technické dokumentace.
  • Technická obsluha zařízení a měřicích jednotek ve zkušebnách.
  • Zpracování technologických postupů pro zkoušení specifických letadlových celků.
  • Řádné vedení příslušné dokumentace související s provozem zkušeben (deníky, formuláře, protokoly atd.).
  • Provádění a ověřování kalibrace měřících zařízení na zkušebně.
  • Spolupráce s kontrolními a auditními orgány v případě kontroly na projektu.
  • Dodržování všech relevantních platných předpisů (leteckých, BOZP, apod.).
  • Verbální a písemná komunikace í v anglickém jazyce.
  • Podávání návrhů na opatření směřujících k trvalému navyšování bezpečnosti a efektivity práce a k odstranění závad.
Požadujeme:
  • Ukončené středoškolské vzdělání technického typu zakončené maturitní zkouškou.
  • Minimálně 1 rok praxe s řízením a prováděním zkoušek leteckých motorů na zkušebně leteckých motorů.
  • Komunikační znalost českého a anglického jazyka.
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost, schopnost týmové spolupráce.
  • Schopnost rychle se orientovat v nové problematice, aktivní přístup k řešení problémů.
  • Trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
  • Práci na plný úvazek.
  • Práci na zajímavých projektech a dlouhodobou perspektivu na unikátních zkušebnách.
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání).

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Nástup: možný ihned

Požadované dokumenty:

• Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis (max. 1 A4)
  • Doklad o vzdělání a trestní bezúhonnosti lze předložit před podepsáním pracovní smlouvy.

Přihlášky s požadovanými doklady se přijímají do 28/2/2023
na adrese: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, zaměstnanecké oddělení, Technická 4, 166 07 Praha 6
na e-mail: vladimir.hittman@fs.cvut.cz.
Na obálku, popř. v předmětu emailu uveďte: „TECHNIK ZKUŠEBEN HRADEC KRÁLOVÉ“

Těšíme se na spolupráci s Vámi!