Fakulta strojní ČVUT v Praze hledá PROJEKTOVÉHO MANAŽERA ZKUŠEBEN LETECKÝCH MOTORŮ

Publikováno: 16. 01. 2023

ČVUT v Praze, FS přijme zaměstnance na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER ZKUŠEBEN LETECKÝCH MOTORŮ
Nabízíme možnost podílet se na realizaci ambiciózních, unikátních mezinárodních projektů výzkumné spolupráce univerzity a průmyslu. Pro Centrum leteckého a kosmického výzkumu hledáme nového kolegu/kolegyni.

Oblasti náplně práce:

• realizace projektů zkušeben pro testování leteckých motorů
  • koordinace technické agendy realizovaných projektů v součinnosti s provozem a testováním na zkušebnách
  • efektivní komunikace a koordinace aktivit napříč ‎organizaci a s externími partnery (zahraniční a národní)
  • vedení projektové dokumentace v souladu s legislativním rámcem a pravidly relevantní dotační podpory
Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání nejlépe technického směru
  • znalost nástrojů projektového a procesního řízení
  • organizační a komunikační schopnosti
  • praktické zkušenosti v oboru letectví výhodou
  • praktická znalost stavebních předpisů výhodou
  • praktická znalost problematiky managementu systému kvality výhodou,
  • schopnost komunikovat v angličtině
  • preciznost a vysoké pracovní nasazení
  • časová flexibilita / týmový hráč / odolnost proti stresu
Nabízíme:
  • práci na zajímavých projektech s dlouhodobou perspektivou
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání)

Místo výkonu práce: Praha

Nástup: možný ihned

Požadované dokumenty:

• Strukturovaný životopis,
  • Motivační dopis (max. 1 A4).

Doklad o vzdělání a trestní bezúhonnosti lze předložit před podepsáním pracovní smlouvy.
Přihlášky s požadovanými doklady se přijímají do 28/2/2023
na adrese: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, zaměstnanecké oddělení, Technická 4, 166 07 Praha 6
na e-mail: vladimir.hittman@fs.cvut.cz.
Na obálku, popř. v předmětu emailu uveďte: „PROJEKTOVÝ MANAŽER ZKUŠEBEN LETECKÝCH MOTORŮ“

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.) se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů v rámci tohoto výběrového řízení. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněno písemnou formou.