Letní univerzita ČEZ 2023

Publikováno: 13. 12. 2022

Zveme studenty Fakulty strojní ČVUT v Praze na dvoutýdenní stáž na obou jaderných elektrárnách v ČR. Pokud studuješ ve 2. – 4. ročníku, stačí si vybrat, jaká elektrárna je tvému srdci bližší nebo jaký termín ti lépe vyhovuje a registrovat se níže. Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2022.

Registrace na Letní univerzitu v Jaderné elektrárně v Temelíně (28. 8. – 8. 9. 2023) – ZDE

Registrace na Letní univerzitu v Jaderné elektrárně v Dukovanech (10. 7. – 21. 7. 2023) – ZDE

Popis akce

• Skvělá stáž pro studenty technických vysokých škol se zájmem především o jadernou energetiku.
  • Dva týdny strávené s partou studentů v Temelíně nebo Dukovanech.
  • Odborné přednášky zaměstnanců i externistů, exkurze v areálu elektrárny a prohlídky jednotlivých zařízení.
  • Příležitost pro 30–40 studentů na každé lokalitě, možnost získat stipendium a rozjet u nás svou kariéru.

Více informací najdeš zde.