Studentská vědecká konference „Ergonomie a moderní životní styl“

Publikováno: 03. 05. 2022

Česká ergonomická společnost ve spolupráci s Fakultou strojní ČVUT a Sundisk s.r.o. pořádala 28.4. studentskou konferenci „Ergonomie a moderní životní styl“.

Jsme moc rádi, že se akce zúčastnilo cca 40 studentů a doktorandů z celé řady univerzit a oborů včetně týmu z TU Košice. Celá akce proběhla úspěšně a k velké spokojenosti účastníků i organizátorů. Účastníci ocenili hlavně praktické workshopy, možnost sdílení zkušeností a pohodovou atmosféru.

V odpoledním programu probíhaly prezentace a soutěž studentských ERGO projektů, úroveň většiny prací byla velmi dobrá, což nás všechny potěšilo. Hlavní cenu získal Petr Syrový z FS ČVUT za projekt „Optimalizace montážní linky“, ocenili jsme i projekty Tomáše Netíka „Ergonomie ve včelařství“ a studentů z KPV ZČU v Plzni Tei Bajičové a Matěje Krňoula „Ergonomická racionalizace pracoviště“. Ocenění získal i Matěj Jánský z UMPRUM a Karolína Šablaturová z FBI Ostrava.

Celou konferenci jsme zakončili parádní veselicí „ERGO Majáles“ se skvělými koncerty MYDY a Lenny v Campusu ČVUT.