Virtuální Den otevřených dveří

Publikováno: 01. 12. 2021

Otevřete virtuální dveře Fakulty strojní ČVUT v Praze a prohlédněte si špičkové vybavení laboratoří.

POZNEJ STROJÁRNU !

V sobotu 4. prosince 2021 od 10.00 hodin představí studijní programy děkan fakulty, prof. Michael Valášek a proděkan pro pedagogiku, doc. Jan Řezníček. Nebudou chybět ani informace o přijímačkách a možnostech dalšího uplatnění.

S ohledem na současnou situaci s koronavirem a opatření s tím související jsme pro vás připravili další videa z našich laboratoří formou YouTube premiéry 4. prosince 2021 od 10.00 hodin a chat s našimi studenty, který začíná ve stejný den od 11.15 hodin na platformě MS Teams.

Tento program můžete přímo u vás doma ještě doplnit VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKOU naší fakulty, a pokud máte VR brýle, např. Oculus apod., budete se v našich laboratořích přímo vznášet.

Veškeré informace o studiu a program s odkazy na Virtuální Den otevřených dveří najdete na nových stránkách:
POZNEJ STROJÁRNU !