Poznejte nový fakultní simulační software Comsol Multiphysics

Publikováno: 04. 05. 2021

Od května je na Fakultě strojní ČVUT v Praze dostupný nový multidisciplinární simulační nástroj COMSOL Multiphysics. Můžete v něm modelovat proudění tekutin, mechaniku, pružnost i dynamiku, přestupy tepla, elektromagnetismus, optiku, chemii a elektrochemii.

Jste zvědaví, jak software vypadá, jak se ovládá a zda vyřeší Vaše simulační úkoly? Pak se zaregistrujte k této události, na které představíme základy ovládání jednoho z nejrozsáhlejších FEA software světa a odpovíme na Vaše dotazy týkající se použitelnosti pro konkrétní typy úloh. Na workshopu si můžete spolu s lektorem nastavit vzorovou multifyzikální úlohu, ke které obdržíte návod. Rádi bychom s Vámi také diskutovali o využitelnosti software na fakultě a dali Vám příležitost nahlédnout pod pokličku úkolů, které fakulta bude pomocí software řešit. Vítáni jsou jak zaměstnanci, tak studenti.

Workshop pořádá Fakulta strojní, všem registrovaným před akcí rozešleme odkaz na připojení ke schůzce.

Datum: 11. 5. 2021 (úterý), od 14:00 do 17:00
Místo: Online prostřednictvím MS TEAMS, pořádáno fakultou