Fakulta strojní ČVUT v Praze přijme zaměstnance na pozici TEST INŽENÝR

Publikováno: 20. 11. 2020

Fakulta strojní ČVUT v Praze, Centrum leteckého a kosmického výzkumu, přijme zaměstnance na pozici TEST INŽENÝR pro zkušebny leteckých motorů v Praze a v Hradci Králové

Náplň práce:

• Provádění zkoušek leteckého motoru, dodržování postupů a pravidel dle technických specifikací motoru.
  • Vedení a řízení technického týmu v průběhu zkoušek v leteckém průmyslu.
  • Vytváření studií proveditelnosti týkajících se požadovaného testu pro vývojové zkoušky, definování rizik a návrhy řešení.
  • Příprava testovacích plánů na základě požadavků na vybavení a testovacích misí.
  • Vytváření a zdokumentování testovacích plánů pro dílčí komponenty testovací platformy (např. DAQ, fixturing, instrumentation, EHS).
  • Oborný dohled nad realizací testů motorů, monitorování sběru dat během testů, příprava denních zpráv o stavu a průběhu testů.
  • Vyhodnocování rizik v průběhu testů motorů a zpracování řešení rizik.
  • Shromažďování podkladů a údajů pro podporu při řešení technických problémů. Účast na pravidelných schůzkách technického týmu a sdílení aktuálních informací o přípravě a realizaci testů motorů.
  • Aktivní účast a součinnost při kontrolách úkonů po ukončení testu motoru, příprava prezentací.
  • Aktivní účast na přezkoumání a aktualizaci návrhů testů.
  • Aktivní podpora technickému týmu zapojeného do zkoušky motoru.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání odpovídajícího směru.
  • Minimálně tři roky praxe v oboru přípravy a realizace zkušebních testů motorů.
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem.
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost, schopnost týmové spolupráce.
  • Schopnost rychle se orientovat v nové problematice, aktivní přístup k řešení problémů.
  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

• Práci na plný úvazek.
  • Práci na zajímavých projektech a dlouhodobou perspektivu na unikátních zkušebnách.
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání).

Požadované dokumenty:

• Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis (max. 1 A4)
  • Doklad o vzdělání a trestní bezúhonnosti lze předložit před podepsáním pracovní smlouvy.
Přihlášky s požadovanými doklady se přijímají do 31/12/2020
na adrese: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, zaměstnanecké oddělení, Technická 4, 160 00 Praha 6
na e-mail: vladimir.hittman@fs.cvut.cz.
Na obálku, popř. v předmětu emailu uveďte: „TEST INŽENÝR“

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.) se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů v rámci tohoto výběrového řízení. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněno písemnou formou.