Letní škola robotiky 2020

Publikováno: 29. 06. 2020

KAPACITA LETNÍ ŠKOLY JE JIŽ NAPLNĚNA!

Přijď zkusit programovat a rozhýbat robota!
Studenti středních škol si mohou v létě na Fakultě strojní ČVUT v Praze vyzkoušet základy programování a ovládání robotů. Žádné předchozí znalosti elektroniky ani programování nejsou nutné.

Letní školu robotiky 2020 pořádáme od 25. do 28. srpna 2020 na Fakultě strojní ČVUT v Praze. Je určena studentům předposledních ročníků středních škol a gymnázií, ale i dalším mladým zájemcům, kteří si chtějí zkusit řídit robota. Naučíte se základy programování desek Arduino, vstupy a výstupy servo motorků, zobrazování informací na displeji. V dalších dnech si zkusíte komunikaci s PC, ovládání vybraného autíčka nebo chodícího robota a na závěr i vlastní projekt pod dohledem zkušených pedagogů. Součástí Letní školy robotiky jsou také odpolední exkurze do fakultních laboratoří.

Letní škola robotiky je ZDARMA!

Místo konání: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, Technická 4, 160 00 Praha 6, klub „Rýsovna“, 5. patro, blok A2, místnost 534.
Celý program najdete zde.

Zájemci se mohou registrovat zde.
Bližší informaci poskytne doc. Ing. Martin Novák Ph.D, E-mail: Martin.Novak@fs.cvut.cz