Slavnostní otevření modernizované emisní laboratoře FS ČVUT v Praze

Publikováno: 04. 06. 2019

Ve Vědeckotechnickém parku Roztoky u Prahy proběhlo 4. 6. 2019 v 10.00 hodin slavnostní otevření modernizované emisní laboratoře Centra vozidel udržitelné mobility Fakulty strojní ČVUT v Praze. Rozsáhlá modernizace, která splňuje současnou emisní legislativu, proběhla ve spolupráci s TÜV SÜD Czech, světovým lídrem v testování a certifikací výrobků.

Slavnostnímu otevření ještě předcházela tisková konference, během které přítomným novinářům odpovídali na otázky prof. Ing. Zbyněk Škvor, CSc. – prorektor pro vědeckou a výzkumnou činnost ČVUT v Praze, Prof. Ing. Michael Valášek, DrSc. – děkan Fakulty strojní ČVUT v Praze, Ing. Vojtěch Klír, Ph.D. – technický ředitel Centra vozidel udržitelné mobility Fakulty strojní ČVUT v Praze, Ing. Jiří Socha, Ph.D. – ředitel divize Mobility společnosti TÜV SÜD Czech a Ing. Luboš Trnka – ředitel sekce vlivu vozidel na životní prostředí společnosti TÜV SÜD Czech.

Celou tiskovou zprávu najdete zde.

Zprávy z médií: