Proběhla konference STČ 2019

Publikováno: 10. 04. 2019

V úterý 9. dubna 2019 proběhla na Fakultě strojní ČVUT v Praze Konference studentské tvůrčí činnosti (STČ) 2019. Na den konference, která se na fakultě koná pravidelně každý rok, bylo vyhlášeno děkanské volno, aby se kterýkoliv ze studentů mohl konference zúčastnit nebo se na ni alespoň přišel podívat.

Účast na konferenci je pro studenty skvělá příležitost vyzkoušet si prezentaci výsledků své práce, které se věnují při zpracování bakalářských, diplomových či doktorských témat nebo v rámci jiné vědecko-výzkumné činnosti na fakultě. Na konferenci měli studenti příležitost prezentovat se před odborníky z jejich oboru, ukázat se různým firmám a v neposlední řadě předvést všem na fakultě něco, na čem pracují. Letos se sešlo 54 příspěvků, které můžete najít ve sborníku konference.

Přinášíme několik momentů z průběhu konference. Celé fotoalbum z konference najdete zde.