[design/2014/cvut-logo-blue.png]
CZ/EN

Den otevřených dveří

Zveme vás na další Den otevřených dveří Fakulty strojní ČVUT v Praze, který proběhl ONLINE 4. prosince 2021 od 10.00 hodin!

Otevři virtuální dveře Fakulty strojní ČVUT v Praze a prohlédni si špičkové vybavení laboratoří na souboru nově připravených videí. Děkan fakulty, prof. Michael Valášek a proděkan pro pedagogiku, doc. Jan Řezníček představí možnosti studia na naší fakultě. Nebudou chybět ani informace o přijímačkách a možnostech dalšího uplatnění.

Program pokračuje chatem se studenty naší fakulty na MS Teams. Otázky po skončení chatu můžete posílat přímo na helpdesk@fs.cvut.cz.

Záznam online představení studia a prohlídky laboratoří

 


 

PROGRAM

  • V 10.00 hodin začal program online představením studia a prohlídkou laboratoří, která proběhla formou YouTube premiéry s možností chatu, kterého se účastnil děkan Fakulty strojní prof. Michael Valášek a pedagogický proděkan doc. Jan Řezníček. 

  • V 11.15 začal  chat se studenty z Engineering Student Club  na platformě MS TEAMS (aplikaci si můžete zdarma stáhnout zde nebo můžete použít MS TEAMS přes webový prohlížeč).

MÁTE OTÁZKY?

Pokud se chcete zeptat na vše, co souvisí se studiem, přijímací zkouškou nebo podmínkami pro přijetí, pište nám na helpdesk@fs.cvut.cz.
Vaše otázka se dostane vždy do správných rukou!

DALŠÍ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Podle epidemiologické situace v ČR proběhne další Den otevřených dveří buď prezenčně, nebo ONLINE – tentokrát plánujeme novou formu živého přenosu, během února 2022. Datum včas zveřejníme!

studenti/ESC/20170629_064_CVUT-VIC-Ryszawy_w.jpg