Monitoring médií za rok 2018

Publikováno: 18. 01. 2019

Také během roku 2018 byla Fakulta strojní ČVUT v Praze často zmiňovaná v českých médiích, ať to již byly články redakční nebo články přímo připravené pracovníky fakulty. Přinášíme vám stručný přehled článků s odkazy, které se týkají naší fakulty.

Tento přehled s odkazy najdete na nově vytvořené stránce webu fakulty. Další zdroj informací o publikovaných článcích, kde je zmiňována Fakulta strojní ČVUT v Praze najdete v archivu webu fakulty.

Pokud budete vědět o článku, který vyšel o Fakultě strojní ČVUT v Praze, nebo jste se na něm sami podíleli, budeme rádi, když nám pošlete odkaz nebo kopii článku na e-mail: info-pr@fs.cvut.cz.

Pevně doufáme, že budete číst zajímavé články o Fakultě strojní ČVUT v Praze i v roce 2019 a budeme se na tom rádi s vámi podílet.

Pracovníci propagace Fakulty strojní ČVUT v Praze.