Jaký byl „Den otevřených dveří“ na naší fakultě?

Publikováno: 28. 10. 2018

27. října 2018 od 9.00 hodin se stalo 65 zaměstnanců a studentů, Fakulty strojní ČVUT v Praze, hostiteli a zároveň informátory budoucích zájemců o studium strojařiny, včetně jejich rodičů. Fakultu navštívilo přes 350 návštěvníků a během dvou přednášek o studiu mohli zjistit, jaké studijní možnosti včetně následného profesního uplatnění mohou získat.

Během celého „Dne otevřených dveří“ zájemci o studium pokládali otázky svým průvodcům, prezentujícím pracovníkům u expozic jednotlivých ústavů fakulty, pracovníkům a studentům fakulty v laboratořích a také přímo děkanovi fakulty prof. Valáškovi a proděkanovi pro pedagogiku doc. Řezníčkovi.

Celkem bylo otevřených 13 laboratoří, 9 ústavů fakulty prezentovalo svojí práci a možnosti studia před posluchárnou s přednáškovým programem a ve vestibulu fakulty si mohli návštěvníci prohlédnout model letounu UL-39 Albi vyvinutého Ústavem letadlové techniky a několik formulí studentského týmu CTU CarTech.

Někteří návštěvníci vážili opravdu velmi dlouhou cestu a moc si toho vážíme. Pokud jste se však nemohli dostavit nebo jste se na něco zapomněli zeptat, neváhejte nás kontaktovat: helpdesk@fs.cvut.cz.

Vaši strojaři!

Den otevřených dveří Fakulty strojní ČVUT v Praze dne 27. října