Stáž v oblasti Průmysl 4.0

Publikováno: 24. 10. 2018

Stále více průmyslových zařízení zahrnuje počítače, pokročilé senzory a IT funkce. Průmysl 4.0 přináší do tradičního ICT nové výzvy. AERO Vodochody AEROSPACE a.s hledá studenta ideálně v posledním ročníku studia, který bude moci v naší společnosti trávit 2-3 dny a pomůže nám se s touto výzvou poprat.

Očekáváme, že:

• budeš studentem v oborech souvisejících s Průmyslem 4.0, Informatikou nebo Kybernetikou
  • máš obecné znalosti v oblasti průmyslové automatizace
  • máš základní počítačové dovednosti (Pc, LAN, Office)
  • se dokážeš domluvit anglicky
  • se chceš něco nového naučit.

Pokud budeš mít předchozí zkušenosti, znáš konkrétní průmyslové automatizační systémy, nebo máš pokročilé počítačové dovednosti (servery, zabezpečení, databáze, programování) budeš mít výhodu.

Co by Tě čekalo:

• Vytvořit mapu průmyslových zařízení, ve které budou zaznamenané vazby a závislosti.
  • Shrnout IT vlastnosti zařízení, jejich funkčnost a omezení.
  • Udělat analýzu technologií a metod interakcí mezi zařízeními nebo systémy.
  • Centralizovat dokumentaci.

Co můžeme nabídnout:

• Práci v perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Práci v kolektivu, ve kterém získáš nové zkušenosti
  • Prostor pro osobní růst a vzdělávání
  • Pokud bys měl zájem, můžeš na toto téma u nás napsat i závěrečnou práci a tví kolegové ti s tím pomohou.
Kontakt:
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
tel.: +420  255  762 516  |  mobile: +420 734 513 635
U Letiště 374 | 250 70 Odolena Voda | Czech Republic | www.aero.cz