Přednáška Engineering Student Club

Publikováno: 11. 10. 2018

Engineering Student Club Vás v novém semestru přivítá vesmírnou tématikou. Chcete být vesmírným inženýrem? Objevování vesmíru dnes není jen doménou NASA. Velké úspěchy si připisuje i Evropská Vesmírná Agentura (ESA), jejíž členem je i ČR.

Přijďte se podívat na osobní zkušenosti absolventa ČVUT z Laboratoře Planetární Robotiky ESA. Dozvíte se o tom, jaké to je konstruovat zařízení pro testování marsovských roverů či co obnáší navrhovat novou misi na Měsíc. Nakonec zjistíte, jak se můžete i VY dostat ke stáži či práci v ESA.

Setkáme se v úterý v 17.45 hodin v posluchárně T4:D2-256 (2. patro), Fakulty strojní ČVUT v Praze, Technická 4.

Těšíme se na Vás!

Sledujte informace na stránce události na Facebooku Engineering Student Club - ESC