Den s formulemi ČVUT

Publikováno: 18. 09. 2018

I letos se v pražských Dejvicích představí monoposty studentů ČVUT. Akce „DEN S FORMULEMI“ proběhne 10. října 2018 od 10.00 hodin před monoblokem Fakulty elektrotechnické a Fakulty strojní Českého vysokého učení technického v Praze v ulici Technická, Praha 6. Během ní studenti představí jak formuli s elektrickým pohonem týmu eForce FEE Prague Formula, tak i monopost se spalovacím motorem skupiny CTU CarTech.

Na akci se dozvíte, jak oba týmy z ČVUT pracovaly a jaké vavříny posbíraly v závodní sezóně 2017/2018. K vidění budou dva nejnovější monoposty, které rovněž uvidíte při předváděcích jízdách.

Dynamické ukázky každou hodinu od 10.10 hodin až do 14.10 hodin.

Souběžně bude probíhat doprovodný program „ZAJÍMÁ TĚ, CO JE UVNITŘ? “,

během kterého můžete navštívit laboratoře, které úzce souvisí se vznikem studentské formule CTU CarTech.

Sraz na prohlídku laboratoří bude v 10.30, 11.30, 12.30 a 14.30 hodin ve vstupním vestibulu Fakulty strojní, Technická 4, Praha 6 nebo v případě hezkého počasí před vstupem na Fakultu strojní – bude označeno!

Během doprovodného programu si můžete prohlédnout:

Podrobnosti najdete na facebookové události.