Soutěž o nejlepší projekt v software ANSYS

Publikováno: 29. 05. 2018

Firma SVS FEM s.r.o. vyhlašuje druhý ročník Studentské soutěže SVS FEM – Cena Prof. Jaroslava Buchara – pro studenty bakalářského a magisterského/inženýrskeho studia vysokých škol zaměřenou na řešení libovolné originální úlohy v prostředí ANSYS.
Pracujete na zajímavém projektu? Obhajujete bakalářskou, nebo diplomovou práci z oblasti numerických simulací? Pošlete nám prezentaci, nebo i celou práci a přihlaste se do soutěže o hodnotné ceny:

• 1. místo: Apple iPad mini, školení dle vlastního výběru pořádané  společností  SVS FEM s.r.o.  zakončené certifikátem o absolvování školení.
  • 2. místo: Školení dle vlastního výběru v délce 2 dnů od společnosti SVS FEM s.r.o. zakončené certifikátem o absolvování školení.
  • 3. místo: Školení dle vlastního výběru v délce 1 dne od společnosti SVS FEM s.r.o. zakončené certifikátem o absolvování školení.

Nejzažší termín pro doručení přihlášek je 30. 6. 2018. Podrobnosti a registraci najdete na této stránce.