Přednáška Engineering Student Club

Publikováno: 20. 04. 2018

Engineering Student Club pořádá odbornou přednášku – Vanad: Vývoj strojů a technologií pro termické dělení kovů.

Na co se můžete těšit? Pan Ing. Ondřej Zvolánek, vedoucí skupiny konstrukce v oblasti vývoje mechaniky stroje nám přijde představit společnost Vanad, výrobce strojů pro termické dělení kovů. Dále přiblíží technologie plazmy, autogenu a vláknového laseru. V poslední řadě bude hovořit a vývoji a konstrukci takových strojů.

Na přednášce bude přítomen také pan Ing. Petr Kolář, Ph.D., vedoucí Ústavu výrobních strojů a zařízení Fakulty strojní ČVUT v Praze, který přiblíží navazující magisterský program .

Přednáška proběhne, v úterý 24. dubna 2018 na Fakultě strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6, posluchárna 366 (3. patro), od 17.45 hodin.

Sledujte informace na stránce události na Facebooku Engineering Student Club - ESC