TPCA Czech, s.r.o. nabízí stáže ve výrobním engineeringu

Publikováno: 16. 01. 2018

Automobilový závod TPCA je společným podnikem japonské firmy Toyota Motor Corporation a francouzské skupiny PSA Peugeot Citroën. Modely Toyota AYGO, Peugeot 108 a Citroën C1 vyrábíme již od roku 2005 v průmyslové zóně Ovčáry u středočeského Kolína. V současné době u nás pracuje 3 000 lidí. Jsme jedním z největších exportérů a partnerství automobilek Toyota a PSA Peugeot Citroën nám dává zcela mimořádnou sílu.

I vy se můžete stát součástí týmu!
POJĎ POMÁHAT VÝROBNÍM INŽENÝRŮM NA JEDINEČNÝCH PROJEKTECH!

CO TĚ ČEKÁ?
Dlouhodobá spolupráce v reálném prostředí nadnárodní výrobní společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s. r. o.
Pracovat budeš na jednom z níže uvedených projektů. Sám/a si můžeš vybrat, který projekt pro Tebe bude nejzajímavější:

1. VIRTUÁLNÍ KANBAN – řízení výroby dílů na lisovně pomocí čipů, které jsou instalovány do palet,
  2. TT CHANGE – jak co nejlépe/nejefektivněji zorganizovat výrobu na oddělení lisovny při změně taktu,
  3. EFEKTIVNÍ KONTROLA KVALITY – jak zajistit kvalitu výroby v následných procesech při minimálních nákladech na její zajištění,
  4. KARAKURI PALETOVÁNÍ – způsob ukládání dílů do palet s využitím gravitační síly.

Zkušený mentor Tě bude po celou dobu stáže vést a podporovat.

A KOHO HLEDÁME?
Studenta/studentku technického oboru VŠ, který(á) se domluví anglicky, má chuť se učit a získávat praktické zkušenosti již při studiu.

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?
- možnost poznat prostředí velké nadnárodní výrobní společnosti a know-how mateřských společností (např. Toyota Production System)
- možnost spolupracovat s TPCA na závěrečné práci
- krom fajn přivýdělku ke studiu získáš cenné praktické zkušenosti
- příležitost k rotaci v rámci společnosti
- dotované obědy
- termín nástupu i četnost docházení do TPCA přizpůsobíme Tvému rozvrhu

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.
Kateřina Jůzová
Ovčáry 280
280 02  Ovčáry
Telefon: +420 736 526 916
Více informací najdete zde.

TPCA Czech, s.r.o. nabízí také možnost exkurzí v naší továrně pro studenty Fakulty strojní ČVUT v Praze.
Přihlášení je možné on-line