Vánoční koncert Fakulty strojní

Publikováno: 04. 12. 2017

Fakulta strojní ČVUT v Praze Vás zve na 21. benefiční koncert „Půjdem spolu do Betléma“, ve čtvrtek 21. prosince 2017 od 19.15 hodin v Betlémské kapli, Praha 1.

Výtěžek koncertu bude poukázán na konto HAIMA CZ, spolku pro pomoc dětem léčeným na Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol v Praze 5.

Přijďte si poslechnout Český komorní orchestr, komorní orchestr Lux Iuvenes Praga, Emauzský sbor a orchestr, muzikanty z Prahy a okolí, Sukův sbor Benešov a členovy dalších pěveckých sborů

Sbormistr Sukova sboru Benešov: Helena Sochová, Umělecká vedoucí ČKO: Jana Vlachová, dirigenti
Jakub Waldmann, Jana Vlachová a Jiří Kabát

Pozvánky ke stání budou k vyzvednutí od 7. 12. 2017 na vrátnici Fakulty strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6.

Ostatní pozvánky můžete objednávat na e-mailu: terezia.nemcova@fs.cvut.cz

Děkujeme za podporu těmto partnerům: