S ČVUT do světa – mnoho informací pro studium v zahraničí

Publikováno: 13. 09. 2017

Studenti, kteří se vrátili ze zahraničních výjezdů, a zahraniční oddělení rektorátu ČVUT připravují pro všechny, kdo se chtějí dozvědět o studijních příležitostech, cestování a životě v zahraničí, říjen nabitý událostmi – S ČVUT DO SVĚTA.

I na vaší fakultě si budete moci v prvních týdnech semestru poslechnout cestovatele, kteří se podívali s ČVUT do světa, vyrazit do Prahy na mezinárodní vlajkový průvod, setkat se se zkušenými Erasmáky na veletrhu na Masarykově koleji a také s nadacemi či ambasádami na Study Abroad Fairu 25. 10. 2017 na FA / FIT, kde vyvrcholí i oslavy 30 let ERASMU.

Vezmeme vás s ČVUT na cestu kolem světa a ukážeme, co jsme si z ní přivezli a na co se můžete těšit. Více informací: www.isc.cvut.cz/scvutdosveta

• 9.–19. 10. 2017 – Cestovatelské přednášky na fakultách
  • 18. 10. 2017 – Flag parade
  • 20. 10. 2017 – Veletrh Erasmus na Masarykově koleji