Proběhl další Den otevřených dveří

Publikováno: 04. 12. 2022

Dveře Fakulty strojní ČVUT v Praze se tentokrát otevřeli v sobotu 3. 12.2022, abychom dali šanci k návštěvě zájemcům o studiu ze vzdálenějších konců republiky i jejich rodičům. Jsme rádi, že nás navštívilo kolem 200 studentů i s jejich rodiči a strávili s námi čas při prezentaci možností studia na naší fakultě!

Od 10.00 hodin (ale pro některé ještě dříve, aby nemrzli před vchodem) jsme připravili prezentaci některých profilací bakalářského studia. Představili jsme také studentské týmy CTU CarTech s jejich formulemi, Chicken Wings CT U s jejich letouny a CTU Space Research s vesmírnou a raketovou technikou. Nechyběli ani zástupci projektu Cenelín, který staví virtuální jadernou elektrárnu a do níž se návštěvníci díky virtuální realitě mohli podívat.

V přednášce o studiu od 11.00 hodin, doc. Řezníček představil všechny možnosti studia na naší fakultě a ukázal, jak se naši absolventi uplatní. Poté se návštěvníci rozdělili do 10 skupin a prošli si dvě trasy po našich laboratořích.

Těšíme se, že se s některými zájemci opět potkáme, třeba u zápisu ke studiu na Fakultu strojní ČVUT v Praze!