Naši studenti opět na stupních vítězů!

Publikováno: 17. 09. 2021

V devatenáctém ročníku Českých akademických her v Olomouci obsadilo ČVUT v Praze čtvrté místo, se ziskem 63 bodů a 40 medailí, což je výrazným úspěchem našich sportovců. K výbornému umístění přispěli také studenti naší fakulty.

Jaroslav Netolický získal stříbrnou medaili za plavání s ploutvemi, 50 m v kategorii BF (s dýchací trubicí a gumovými ploutvemi, stylem kraul).

Bronzové medaile si z Olomouce odvezli: Filip Blatník za atletiku (běh na 200 m), Martin Pikora a Jakub Vála za beachvolejbal, Ondřej Melichar za šplh (8 m bez přírazu). Další medaili získal

Filip Blahník jako člen štafetového týmu v atletické disciplíně běh 4x 400 metrů.

Gratulujeme všem za skvělé výkony a skvělou reprezentaci naší fakulty!

Více informací z devatenáctého ročníku Českých akademických her v Olomouci najdete ZDE.