Výtěžek vánočního benefičního koncertu „Půjdem spolu do Betléma“

Publikováno: 03. 01. 2020

Děkujeme všem lidem dobré vůle, kteří přišli 19. prosince 2019 na benefiční koncert Fakulty strojní ČVUT v Praze „Půjdem spolu do Betléma“ a současně přispěli na aktivity spolku HAIMA. Výtěžek z benefice 23. ročníku byl mnohem vyšší než v roce 2018. Částka ve výši přes 80 tisíc korun pomůže zpříjemnit život dětem léčeným na Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol v Praze 5.

Na programu byla Symfonie č. 104 D dur „Londýnská" Franze Josepha Haydna, Pastorela „Hej, hej, jeden i druhej“ Tomáše Norberta Koutníka i tradiční „Rybovka“. Pod vedením uměleckého vedoucího Jakuba Waldmanna účinkovali: Symfonický orchestr Gymnázia a Hudební školy hl. m. Prahy, členové Říčanského komorního orchestru, Emauzského sboru a orchestru, Sukova komorního sboru Benešov, komorního sboru a orchestru Bach-Collegium Praha, Pěveckého sboru ČVUT Praha, sborů Gabriel, Nokturno Sezimovo Ústí, Carmina Turnov, Canticorum Iubilo, Imbus a muzikanti i členové dalších pěveckých sborů z Prahy a okolí.

Vřelé díky všem, kteří se účastnili a přejeme vám úspěšný rok!