Výborné umístění formule CTU CarTech v Itálii

Publikováno: 29. 07. 2019

V evropské soutěži Formula Student 2019 pokračoval tým Fakulty strojní ČVUT v Praze - CTU CarTech - v italském Varanu, 24. až 28. července 2019. V tvrdé konkurenci 43 týmů zanechali naši studenti za sebou zkušené borce z německých a britských univerzit. Nejlepší hodnocení získali od přísných komisařů za design, autocross a acceleration. V celkovém hodnocení získali třetí místo, což je po devátém místě v holandském Assenu velmi příjemná zpráva.

Po krátké přestávce budou v srpnu soutěžit na mosteckém polygonu a pak ve Španělsku nedaleko Barcelony.

Studentům z fakultního týmu Formula Student patří gratulace za skvělé umístění a velké uznání, že zvládají studium a ještě postaví každým rokem úspěšnou formuli.